Gripping & Handling Solutions B.V. is leverancier van grijpers en componenten om grijpers te maken. Wij hebben meer dan 60 jaar ervaring in huis in het adviseren van klanten op het gebied van vacuümgrijpers en vacuümtechniek.
De grijpers worden gebruikt om producten vast te pakken met een robot, cobot of in machines.
Toepassingen zijn bijvoorbeeld (de)palletiseren van dozen, emmers, potten en/of blikken maar ook het oppakken van zakken, fruit, eieren, bonbons, broden en allerlei andere componenten. Vaak wordt er in overleg met de klant getest met de betreffende producten en onder de heersende omstandigheden. Met onze jarenlange ervaring leveren we voor elke toepassing de juiste grijper. Daarnaast vinden wij de afterservice van groot belang.
Wij zijn strategisch partner van Piab, wereldwijd de grootste leverancier op het gebied van vacuümtechniek. Bekende Piab brands zijn KENOS, JOULIN en COVAL.
Naast vacuümgrijpers leveren wij ook SRT softgrippers voor het pakken van delicate en kwetsbare producten.
Op onze stand demonstreren wij met groot plezier onze vacuümgrijpers en softgrippers.